آرشیو مقالات
طراحی اپلیکیشن اندروید، ios و ویندوزفون در کاشان

طراحی اپلیکیشن اندروید، ios و ویندوزفون در کاشان

امروزه همه می دانیم که دستگاه های هوشمند مثل موبایل و تبلت بسیار زیاد استفاده می شوند . تعداد کاربران موبایلی (گوشی هوشمند ) بیش از کامپیوتر های شخصی شده است  . امروزه آمار کاربران که با موبایل به اینترنت متصل اند بیش از بقیه ی گروه هاست .

اینکه خود را همراه تکنولوژی روز کنیم یک ضرورت مهم برای کسب و کارمان است . طراحی یک اپلیکیشن موبایل متناسب با کسب و کارمان نقش مهمی در ایجاد برندینگ و پیشی گرفتن از رقبای تجاریمان دارد. از طریق این اپلیکیشن ها می توانید با مشتری هایتان تعامل بهتری برقرار کنید .در ادامه توضیحات بیشتری در این زمینه خواهیم داد. و اما اگر در کاشان زندگی می کنید باید بدانید که شرکت آرشا پرداز با بررسی اهداف، بودجه، مخاطب هدف و خدماتی که ارائه می‌دهید، بهترین اپلیکیشن موبایل را برای شما طراحی و اجرا می‌کند.  شرکت آرشا پرداز در زمینه ی طراحی اپلیکیشن اندروید فعالیت دارد. همچنین می توانید این مقاله را در این زمینه مطالعه کنید .

طراحی سایت

طراحی سایت

اولین قدم در تجارت الکترونیک طراحی سایت می باشد. با طراحی سایت به همگان معرفی شوید.

پورت (Port) چیست؟

پورت (Port) چیست؟

پورت (Port) در لغت به معنی درگاه است که از این درگاه برای رد و بدل کردن اطلاعات بین دو کامپیوتر یا سرور استفاده می شود.‏

به زبان ساده تر پورت محلی است که داده‌ها به کامپیوتر یا سرور وارد یا خارج می‌شود و به هر کدام از این درگاه ها عددی نسبت داده می شود. اين اعداد بين 1 تا 65535 هستند که بعضی از این پورت‌ها کار خاصی را انجام می‌دهند مثلا پورت 25 برای ارسال ایمیل مورد استفاده قرار می گیرد.

اصطلاحات رایج فناوری VoIP

اصطلاحات رایج فناوری VoIP

گیت وی VoIP : گیت وی VoIP و یا (VoIP Gateway) گاهی گیت وی مدیا (Media Gateway) نیز نامیده می شود دستگاهی است که خطوط تلفن معمولی (آنالوگ) را با شبکه دیتا (مثلا اینترنت) متصل می کند.

توضیحات فنی VoIP

توضیحات فنی VoIP

فناوری VoIP از نظر فنی مزایای زیادی نسبت به تلفن آنالوگ دارد. دلیل این امر استفاده از پروتکل های اینترنتی در دیجیتال کردن صدا و انتقال آن است. در ادامه به بررسی این موارد و چالش های موجود می پردازیم

مزایای VoIP

مزایای VoIP

VoIP یک فناوری نوین است و همانطور که انتظار می رود نسبت به سیستم تلفنی آنالوگ مزایای زیادی دارد. سیستم های تلفنی VoIP نسبت به مراکز تلفن سنتی پایدارتر هستند و انعطاف بالاتری دارند.

 

VoIP چيست؟ (ویپ چیست؟)

VoIP چيست؟ (ویپ چیست؟)

معني VOIP انتقال صدا روي اينترنت يا همان پروتكل IP مي باشد. اين تكنولوژي در ابعاد مختلف تجاري، بين الملل و شبكه هاي اجتماعي مورد استفاده قرار مي گيرد و هر روزه بر كاربران اين تكنولوژي افزوده شده و سرويس هاي متنوعي روي آن ارايه مي گردد.

معرفی سیستم عامل های مشهور

معرفی سیستم عامل های مشهور

سیستم عامل چیست:

سیستم عامل یکی از مهم ترین نرم افزار های سیستمی است و سیستم یک برنامه سیستمی هستش که به محض شروع به کار رایانه اجرا میشود. برای معرفی سیستم عامل با آرشا پرداز همراه باشید .
سیستم عامل مدیریت و کنترل سخت افزار واجرای برنامه ها رو به عهده دارد. مهم ترین هدف سیستم عامل استفاده از رایانه برای کاربران را راحت و اسون کند .

استفاده از نقشه جدید گوگل در وب سایت

استفاده از نقشه جدید گوگل در وب سایت

آیا قصد دارید از نقشه جدید گوگل در سایت خود استفاده نمایید؟ هنوز می توانید از لینک قبلی برای ایجاد نقشه گوگل در سایت به صورت آیفرم استفاده نمایید و سپس آن را کاربر تبدیل به نقشه جدید نماید. اما راه دیگری نیز وجود دارد

 

گروه های مقالات
دانستنی های علمی
گرافیک
وب
نرم افزار
امنیت
شبکه
آموزش
اندروید
دانش و فناوری
عمومی
برنامه نویسی
استارت آپ
دیجیتال مارکتینگ
سئو
لینوکس